Bez kategorii

Grosik lepszy od Fabiana w „angielskiej robocie”. Boruc znowu inkasuje 3 punkty.

Hull City zdobywa bardzo ważne 3.punkty w meczu ze Swansea. Fabiański kapituluje 2. razy – Grosicki znowu aktywny. Bournemouth – West Ham 3:2.

Hull City pokonało Swansea 2:1 i zrobiło kolejny powazny krok ku bezpiecznej strefie tabeli. Po dzisiejszym meczu mają 24. punkty i traca 1. do Crystal Palace, które jest w bepiecznej strefie (spadają 3. zespoły) i 3. do Swansea właśnie. Kamil Grosicki rozegrał kolejne 90. minut w Tygrysach, co dowodzi jak trener w niego wierzy. Nasz zawodnik był aktywny: biegał, strzelał, podawał, szarpał – ale bez bramkowego efektu czy choćby  asysty. Obydwa gole dla Hull City zdobył Niasse a dla rywali trafił Mawson.

Po wspaniałeym meczu i remisie z MU, zawodnicy Bournemouth zafundowali swoim kibicom kolejny emocjonujący mecz, pieczętując zwycięstwo golem w ostatniej minucie gry. Nasz golkiper znowu mial spory udział w wygranej, która plasuje jego drużynę na 14-tym miejscu w tabeli z 30stoma punktami (3 mniej ma następna drużyna – Leicester). Trzy Gole dla AFCB zdobył King, a rywale gonili trafieniami Antonio oraz Ayewa. Po czarnej serii blisko 10ciu porzegranych meczy, Artur Boruc i s-ka notuja 4ty punkt w drugim spotkaniu i w lepszych humotrach patrza na kolejne wyzwania.