UEFA Liga Mistrzów

Liga Mistrzów. Vadis Odjidja-Ofoe z golem kolejki

Firsteleven.com

Pomocnik Legii Warszawa, Vadis Odjidja-Ofoe wygrał plebiscyt na najładniejszego gola 4. kolejki Ligi Mistrzów. Belg zdobył strzelił tego gola w meczu z Realem Madryt zremisowanym przez Wojskowych 3:3.

Aż 47% internautów wybrało bramkę piłkarza Legii Warszawa jako najpiękniejszą w ubiegłej kolejce Ligi Mistrzów. W meczu obu drużyn Real także zdobył bramkę, która została nominowana do konkursu, to gol Garetha Bale’a z 1. minuty, jednakże to Belg wygrał ten plebiscyt.

Na wpływ tego zwycięstwa miała nie tylko uroda, ale także waga tego trafienia, ponieważ Ofoe tuż przed przerwą zmniejszył rozmiary porażki do jednego gola różnicy. Legia po tej bramce wyraźnie odżyła i zdołała nawet wyjść na prowadzenie, lecz tuż przed końcem goście wyrównali wynik.