Bez kategorii

Niespodziewany remis Napoli, ale z golem Milika!

Dość niespodziewanym remisem zakończył się wyjazdowy mecz Napoli z Sassuolo. Pierwszego gola pokontuzji zdobył Arkadiusz Milik, który w 84.’ minucie ustalił wynik meczu na 2:2.

Mecz przebiegał w dobrym tempie i pod dyktando graczy w biało – błekitnych koszulkach, którzy wyraźnie dominowali nad zielono-czarnymi  z Sassuolo. Napoli grali jednak pechowo: zaliczyli 2 poprzeczki (Mertens) a Insigne trafił w słupek. Swoje dołozył również sędzia Damato, który nie podyktował karnego dla Napoli za wyraźny faul na Mertensie (ten sam sędzia popełnił podobny błąd podczas wyjazdu neapolitańczyków do Genui).  W 70 minucie na placy gry wszedł Piotr Zeiliński a 12. minut poźniej – Arek Milik, który dwie minuty później zdobył wyrównującego gola. Po tym remisie Napoli jest nadal na 3cim miejscu w tabeli i teraz, żeby wyprzedzić Rome, musi czekać na jej błedy. Napoli traci do stołecznej drużyny 4 punkty.